RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

АСФАЛЬТ

Головна
АСФАЛЬТ
АСФАЛЬТ
Як вибрати хороший асфальтобетон? З таким питанням стикаються любителі і профі будівельного бізнесу. Прокласти дорогу, заасфальтувати майданчик, побудувати автомагістраль або зробити латку - все вимагає покупки асфальту в Києві та Київській області.

Холодний асфальт і гарячий - дорожні покриття, що мають як схожий склад мінералів і бітуму, так і суттєві відмінності. Щоб вибрати якісний матеріал слід визначити мету, для якої він необхідний.

У розрахунок варто брати і пору року. Так, наприклад, холодний асфальт не так вимогливий до температурного режиму і застосовувати його можна при температурі до -25 градусів Цельсія, він не вимагає застосування спецтехніки, попереднього нагріву і великий бригади. Утрамбовка такого покриття відбувається шинами машин. Це дозволяє робити ремонт полотна в будь-який час року і використовувати матеріал для облагородження приватного будинку власними силами.

Незаперечною перевагою є термін придатності - у вигляді насипу під відкритим небом протягом року, в мішках зберігається до двох років. Серед недоліків холодного асфальтобетону довгий час охолодження і рухливість, що не дозволяє його застосування на жвавих ділянках, де необхідно часте гальмування автотранспорту.

Для великих територій і економії коштів як і раніше застосовують гарячий асфальт. Для його виготовлення використовують більш крупний щебінь, пісок і бітум. Він вимагає нагріву для укладання і ретельної підготовки місця. При цьому має обмеження по температурі зовнішнього середовища - від +10 до +30 градусів.

Компанія MARKTRANS допоможе підібрати необхідний вид асфальту спеціально для вас і при необхідності допоможе з земельними роботами. Краща ціна і якість на ринку Києва та Київської області збереже бюджет і час.

ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СІЛЬ ТЕХНІЧНА
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA