RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

АСФАЛЬТНА КРИХТА

Головна
АСФАЛЬТНА КРИХТА
АСФАЛЬТНА КРИХТА
Потрібно купити асфальтну крихту в Києві та Київській області для асфальтування дачного селища або гаражного кооперативу? Є необхідність облагородити сільську дорогу або привести в порядок дитячий майданчик? Наша компанія MARKTRANS допоможе вибрати підходящий матеріал і доставити його.

Асфальтогранулят - ще одна назва крихти. Він значно дешевше щебеню, і не вилітає з під коліс, в разі застосування на слабо завантажених дорогах, що дає значну перевагу перед іншими покриттями. Тому, якщо є необхідність облагородити дачне селище, не обов'язково купувати асфальт і прокладати повноцінну дорогу - асфальтна крихта буде відмінним рішенням.

Вторсировину давно використовують у всіх сферах життя, і переробка старого дорожнього покриття дає друге життя для дорожнього покриття.

Подрібнюється двома способами: фрезером до дрібних однорідних гранул до 40 мм і дробаркою з подальшим просівом від великих часток. Завдяки бітуму в складі - має хороше зчеплення, і таке покриття не буде розмито, а під тиском машин стане тільки щільніше.

Купуючи асфальтну крихту в Києві - постане питання про витрату у необхідній кількості машин для доставки. В середньому вага становить 1500/1900 кілограм на куб, а витрата матеріалу на 100 квадратних метрів площі складе приблизно 15 тонн.

Ми надаємо послуги доставки від 10 до 40 тонн засобами власного автопарку.

ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВИВЕЗЕННЯ ГРУНТУ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ГРАНІТНИЙ ВІДСІВ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВИВІЗ БУДСМІТТЯ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA