RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Головна
Демонтаж будівель і споруд
Демонтаж будівель і споруд
Що може бути простіше, ніж знесення будівель і споруд? Здавалося б, це досить простий процес, але довірити його непідготовленій людині - величезний ризик. У Києві та Київській області часто необхідно позбутися від різних будівель з багатьох причин.

Буде це знос будівлі, або частковий демонтаж споруди, або зачистка місцевості перед забудовою - перш ніж приступити до реалізації, слід підібрати оптимальний метод: механічний, піротехнічний або розбір.

Найчастіше застосовують комбінований метод демонтажу будівлі, поєднуючи роботу техніки і фахівців. Разом з цим враховується розташування будови, комунікації та матеріали споруди.
Замовляючи знесення будівель у (назва компанії) Ви впевнені в безпеці людей і якості робіт. Наші фахівці проведуть оцінку, розроблять план демонтажу, визначать необхідність ручного розбору, де варто застосувати механічний знос і в який момент провести вибухові роботи.

Крім цього ми організуємо вивезення сміття силами власного автопарку. Тому кошторис на демонтаж будівель і споруд включатиме в себе всі необхідні пункти, що дає можливість запропонувати кращі ціни в Києві і області.
ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
ГРАНІТНИЙ ВІДСІВ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
КАМІНЬ БУТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
АСФАЛЬТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СІЛЬ ТЕХНІЧНА
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA