RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

КАМІНЬ БУТ

Головна
КАМІНЬ БУТ
КАМІНЬ БУТ
Бут використовувався в будівництві ще первісною людиною. І зараз, незважаючи на розвиток технологій - бутовий камінь залишається найнадійнішим і затребуваним будівельним матеріалом, який можна купити у компанії MARKTRANS. Хочете зробити вишукану альпійську гірку? Бути може, бажаєте здивувати друзів декоративним парканом без використання скріплюючого матеріалу? Або зробити прибудову, фундамент будинку, льох для зберігання закруток? Зовсім не важливо, що з цього ваша мета, адже це мала частина сфер застосування буту.

Завдяки високій міцності, термо і гідростійкості його використовують для побудови гребель, відстійників та інших приміщень, які не вимагають опалення і не повинні пропускати вологу.

Бут ділиться на кілька видів. Той, який добувають із шаруватих (осадових) порід називають постелистий або плітняковий. Найчастіше його застосовують у декоруванні фасадів будівель і споруд, завдяки плітообразній формі. Округлий, в просторіччі - кругляк, видобувається з водойм і раніше часто застосовувався не тільки в будівництві, але і для мощення мостових.

Порода, добута природним руйнуванням гір або стала результатом вибухових робіт, називається виробничим (рваним) бутом. Цей вид каменю використовується повсюдно, як в архітектурі, так і в ландшафтному дизайні.

Як вибрати і купити камінь бутовий в Києві та Київській області? На це питання завжди готовий відповісти наш фахівець, але є кілька способів перевірити все самостійно. Хороший матеріал видає дзвінкий звук при ударі молотком, не має видимих ​​тріщин і не кришиться в руках.

Слід бути гранично уважними, якщо у буту глухий звук або є тріщини - він може легко розвалиться від удару або перепаду температур. Такий камінь перетворюють на щебінь. А про клас радіоактивності каменю розкажуть сертифікати якості, які у компанії MARKTRANS наявні на всі матеріали.
ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
ПІСОК
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВИВЕЗЕННЯ ГРУНТУ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
АСФАЛЬТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA