RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ

Головна
ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ
ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ
Компанія MARKTRANS надає послуги оренди спеціальної техніки для земляних робіт. Великий власний автопарк представлений самоскидами вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн, екскаваторами і бульдозерами фірми CAT.

Справжній важкоатлет в арсеналі нашого автопарку самоскидний напівпричіп MERCEDES-BENZ ACTROS 3341 доставить до місця робіт матеріали вагою до 40 тонн.

Трохи меншою вантажопідйомністю володіє великовантажний самоскид Mercedes-Benz Actros 4150, що не завадить завантажити його сипучими матеріалами або зайвим грунтом вагою до 30 тонн. Має допуск до тридцяти шести тонн в разі робіт в сільському господарстві або на технологічних дорогах.

Де орендувати в Києві та Київській області екскаватор або бульдозер? Наша компанія допоможе вирішити і цю проблему.

Гідравлічний екскаватор Caterpillar 320d підвищеної надійності і з поліпшеним управлінням практично зробить все за вас. Підтримує зміну робочого обладнання практично «на ходу» завдяки оптимізованої схеми. Допоможе в прокладці водопроводу, створенні насипу або розрівнюванні майданчика. Завдяки невеликим габаритам і хорошою потужності буде незамінний як в приватному будівництві, так і на великих будівельних об'єктах.

Маневрені і прості в управлінні гусеничні бульдозери Caterpillar моделей d5 і d6 завжди затребувані на будівельних майданчиках. І якщо ви шукаєте висококласну спецтехніку в оренду в Києві, то саме час звернутися в компанію MARKTRANS.
ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
ПІСОК
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
РОЗРОБКА КОТЛОВАНІВ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЩЕБІНЬ ГРАНІТНИЙ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
АСФАЛЬТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA