RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

ЩЕБІНЬ ГРАНІТНИЙ

Головна
ЩЕБІНЬ ГРАНІТНИЙ
ЩЕБІНЬ ГРАНІТНИЙ
Складно переоцінити використання щебеню в забудові і дорожніх роботах. Він використовується повсюдно, і кожен забудовник стурбований покупкою якісної породи за оптимальною ціною. Компанія MARKTRANS пропонує широкий асортимент гранітного, вапнякового, гравійного і вторинного щебеню з доставкою по Києву та Київській області. Доставка від 10 до 40 тонн здійснюється силами власного автопарку.

Гранітний щебінь отримують шляхом дроблення граніту. Він має високу міцність і знаходить застосування в будь-яких сферах, в тому числі для зміцнення залізобетонних і мостових опор.

Гравійний матеріал виготовляють з каменю і добувають, просіюючи кар'єрну породу. Поступаючись по міцності гранітного, даний вид найбільш популярний в будівельних роботах. Закладка фундаменту, залізобетонні конструкції, дорожні і навіть ландшафтні роботи - вимагають використання цього матеріалу.
Вапняковий щебінь - отримують з осадових порід. Незважаючи на невисоку щільність і не таку високу міцність, як у інших видів, він знайшов застосування в будівництві доріг і виготовленні бетону.

Розміри варіюються від 5 до 20 і від 20 до 40 міліметрів, що дозволяє забезпечити будь-яку будівельну кампанію необхідним ресурсом. Купивши щебінь у компанії MARKTRANS - можна бути впевненим в якості майбутнього об'єкта.
ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
КАМІНЬ БУТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВИВЕЗЕННЯ ГРУНТУ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СІЛЬ ТЕХНІЧНА
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
АСФАЛЬТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA