Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/priadigi/marktrans.com.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Сіль технічна з доставкою по Києву і області
RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

СІЛЬ ТЕХНІЧНА

Головна
СІЛЬ ТЕХНІЧНА
СІЛЬ ТЕХНІЧНА
Будь-який обиватель знає, що найпоширеніший реагент для битви з обмерзанням доріг і тротуарів - сіль технічна (мінеральний галит). Однак це далеко не єдина сфера застосування самосадочної солі. Пом'якшення і хімічне очищення води в котельнях і побутових апаратах - вимагають очищеної солі.

Хімічні підприємства використовують галит як реагент. Застосовується для чищення котлів і в виробництві паперу, прального порошку, соди або скла. Екологічно чиста, безпечна для людини і тварин, технічна сіль видобувається в кар'єрах і шахтах.

Відносно легкий видобуток мінералу робить його недорогим і широко використовуваним реагентом. Виходячи з початкової низької вартості - ми пропонуємо найкращі ціни на ринку.

Доставити в Київ та Київську область мінеральний галит компанія MARKTRANS може власним транспортом.

Ми цінуємо свою репутацію, тому всі товари сертифіковані і доставляються вчасно.

Самовивіз зі складу - ще одна перевага нашої компанії. У разі наявності власної техніки завжди можна забрати товар самостійно. А можливість безготівкового розрахунку полегшить роботу з нами для комунальних служб і підприємств.
ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
АСФАЛЬТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЩЕБІНЬ ГРАНІТНИЙ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
РОЗРОБКА КОТЛОВАНІВ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA