RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

ВИВІЗ БУДСМІТТЯ

Головна
Вивіз будсміття
Вивіз будсміття
Ремонт, будівництво або демонтаж об'єктів тягнуть за собою накопичення будівельного сміття. Воно заважає подальшим роботам і забруднює навколишнє середовище, крім того таїть небезпеку штрафів для власника. Тому слід потурбуватися вивозом будсміття в Києві і області ще на початкових етапах робіт. Щоб прискорити процес - сміття варто сортувати і упакувати. Якщо Ваші робітники не мають можливості відволікатися на це - довіртеся нашим професіоналам з MARKTRANS.

Куди і як утилізувати будівельні відходи?Для цього існують спеціальні смітники та переробні заводи. Тому утилізація вимагає спеціальних дозволів і кваліфікації.
Замовити вивезення будсміття в Києві і області ви можете у MARKTRANS. Наявність власної спецтехніки, автопарку вантажопідйомністю до 40 тонн і досвіду роботи, дозволить нам оптимізувати маршрут і запропонувати кращу ціну. Ми підлаштуємося під Ваш графік та вивеземо будутиль в будь-який зручний час, оскільки працюємо цілодобово. При цьому оплатити послуги можна як готівкою, так і безготівковим розрахунком. Досвідчений фахівець відповість на всі питання і допоможе вирішити організаційні моменти.
ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
ВИВЕЗЕННЯ ГРУНТУ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
КАМІНЬ БУТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СІЛЬ ТЕХНІЧНА
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СПЕЦТЕХНІКА
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA