RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

АСФАЛЬТУВАННЯ

Головна
АСФАЛЬТУВАННЯ
АСФАЛЬТУВАННЯ
Асфальтування в Києві та Київській області - активно зростаюча область будівництва. Десятки великих фірм і безліч дрібних пропонують свої послуги з асфальтування доріг, тротуарів і майданчиків. Як не стати жертвою недобросовісного підрядника?

Навіть якщо ви звернетесь до послуг бригади, як замовник ви повинні знати основи асфальтоукладки. Ці знання допоможуть визначити професіоналізм робітників ще на етапі підготовки місця.

Асфальтування передбачає, що покриття буде на тому ж рівні, що і основний ландшафт, тому роботу починають з розмітки території та прибирання зайвого шару грунту.

Наші співробітники запитають про цілі експлуатації, і в залежності від того чи буде це пішохідна зона або дорога з інтенсивним рухом, підберуть марку асфальту і необхідний рівень подушки основи. Необхідно врахувати відведення дощової води, і передбачити ухил території для її стоку.

Для пішохідних доріжок буде досить одного шару дрібного щебеню та асфальту товщиною 4-6 сантиметрів. Однак жваві дороги вимагають мінімум два шари щебеню різних фракцій і стільки ж асфальтобетону. Обов'язкове укочення і утрамбовка на всіх етапах асфальтування.

Для цього використовуються катки та віброплити. Дотримання норм і технології укладання покриття, продовжує термін його служби до 10 років.

При покупці асфальту враховуйте, що одна тонна матеріалу - це десять метрів квадратних дорожнього покриття. Компанія MARKTRANS здійснює доставку самоскидами від 10 до 40 тонн і гарантує якість матеріалів на всіх етапах.

ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
ЩЕБІНЬ ГРАНІТНИЙ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ГРАНІТНИЙ ВІДСІВ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВИВЕЗЕННЯ ГРУНТУ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СПЕЦТЕХНІКА
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA