RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

ПІСОК РІЧНИЙ І ЯРУЖНИЙ

Головна
ПІСОК РІЧНИЙ І ЯРУЖНИЙ
ПІСОК РІЧНИЙ І ЯРУЖНИЙ
Будівництво, ремонт, дорожні роботи, облаштування дитячих майданчиків, щоб Ви не робили - потрібен пісок.

Який пісок вибрати для кладки цегли або морозостійкого бетону? Можливо, варто купити яружний або краще річковий? Що вибрати для дитячого майданчика і штучного пляжу? Безкоштовна консультація фахівця допоможе відповісти на ці та інші питання при покупці матеріалу.

Характеристики піску безпосередньо впливають на якість майбутніх сумішей і конструкцій. Вони залежать від місця видобутку, наявності домішок та форми частинок мінералів, які входять до складу. Так окатаний річковий - найкраще підійде для бетонних сумішей. Неправильний вибір матеріалу може звести нанівець всі зусилля і занапастити місяці наполегливої праці.
Серед величезного ринку будівельних матеріалів стати володарем піску без домішок, з однорідними фракціями і за найкращою ціною, можна купивши його у компанії MARKTRANS.

Видобуток проходить в екологічно чистих руслах річок і ярах, з обов'язковою очисткою від сторонніх речовин і глини. Купуючи цей товар у нас - можете бути впевнені, що він пройшов сертифікацію.

Купити пісок в Києві і області можливо, сплативши товар будь-яким зручним способом – працюємо як з готівковим, так і з безготівковим розрахунком.
ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
АСФАЛЬТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СПЕЦТЕХНІКА
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA