RU
НАПИСАТИ НАМ
INFO@MARKTRANS.COM.UA +38 (068) 742-60-61
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4

ГРАНІТНИЙ ВІДСІВ

Головна
ГРАНІТНИЙ ВІДСІВ
ГРАНІТНИЙ ВІДСІВ
Мінеральні породи повсюдно використовуються в будівництві. Одним з найбільш затребуваних матеріалів, для покупки в Києві і області, є гранітний відсів. Його використовують для облицювальних робіт і в якості сипучого матеріалу.

Широке застосування знаходить як в ландшафтному дизайні, так і в будівельних роботах. Завдяки зносостійкості, вологостійкості і різноманітності відтінків застосовується при зовнішній обробці, виготовленні лавок і тротуарної плитки, і навіть для наливних підлог. Зробити красиву доріжку або підлогу, утеплити фасад «шубою» і надати вишуканий вигляд інтер'єру - можна завдяки гранвідсіву.

Гранітний відсів - по суті, відхід виробництва щебеню, має низьку вартість, а розмір фракцій до 5 мм робить його незамінним матеріалом в будівництві.
ерепиця, настінна і плитка для підлоги, бетон, руберойд, асфальтобетон, цементні суміші - стануть набагато міцнішими, якщо в складі буде сірий гранвідсів.

Дитячі майданчики, тенісні корти і прибудинкова територія - облагороджуються за допомогою червоного і рожевого гранітного відсіву.

Будь-яку архітектурну або ландшафтну ідею Кияни і жителі області зможуть втілити, купивши гранітний відсів у компанії MARKTRANS. Власний автопарк дозволить здійснити доставку мінеральних порід точно в термін. А досвідчений персонал допоможе з вибором і запропонує кращу ціну.
ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ
ЩЕБІНЬ ГРАНІТНИЙ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
КАМІНЬ БУТ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
РОЗРОБКА КОТЛОВАНІВ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСТАВКА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Адреса
08130,м.Київ, вул.Велика Окружна 4
Телефон
+38 (068) 742-60-61
Пошта
INFO@MARKTRANS.COM.UA